Responsibility

Hello and Welcome.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/automatyka-bram.com.pl/includes/menu.inc).

Rynek pierwotny a poszukiwanie mieszkania lub domu we Wrocławiu

Kupno własnego mieszkania lub domu to bardzo znaczący moment w życiu. Nabywając nieruchomość myślimy o wygodzie życia, bezpieczeństwie naszej rodziny. Oferty z rynku pierwotnego zróżnicowane pod względem lokalizacji, estetyki wykończenia oraz oczywiście ceny. Co oferuję deweloperzy we Wrocławiu?


mieszkanie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Gdy interesuje nas rynek pierwotny Wrocław na pewno sprosta oczekiwaniom zarówno osób młodych, które chcą kupić swoje pierwsze, małe mieszkanie, jak i bardziej wymagających poszukiwaczy apartamentów, ale też tych, którzy polują na wymarzony dom w okolicach granicy miasta.

Chcesz odnaleźć coś podobnego na omawiany w tym miejscu temat? Kliknij tu - ta ważna witryna (https://ingas.pl/) z pewnością może rzucić nowe światło!

Deweloperzy aktualnie koncentrują się na kilku lokalizacjach - Śródmieście, , Psie Pole, Fabryczna, ale też inne. Dla poszukujących kawalerki najlepszym rozwiązaniem będę lokalizacje z wygodnym dojazdem do centrum, bo te na pewno będą mogły służyć jako inwestycja pod wynajem, kiedy nawet w późniejszym okresie zdecydujemy się zamienić nasze mieszkanko na większe - poszukuję nowych domów na sprzedaż wrocław. Z kolei dla par planujących wspólną przyszłość oraz rodzin z z maluchami idealną opcją są wymienione zielone okolice - od Parku Południowego, w stronę Bielan. Decydując się na rynek pierwotny we Wrocław trzeba liczyć się z cenami od 4,5 do 7 tysięcy zł za m2. Do tego musimy także doliczyć kilkanaście tysięcy złotych jeśli planujemy posiadać miejsce pojazd w garażu podziemnym.


Jeśli chodzi o nowe domy na sprzedaż Wrocław proponuje dwie możliwości - budynki wolnostojące mieszczące się w osiedlu domków jednorodzinnych, jak i domy w zabudowie szeregowej. Drugie z wymienionych są zazwyczaj mniejsze, lecz również często w pakiecie są ogrody i garaże. Świetnym rozwiązaniem może być nabycie domku w zabudowie szeregowej, ale w położeniu skrajnym. W takiej sytuacji w dobrej cenie można liczyć na więcej przestrzeni oraz intymności. Atutem takich nieruchomości często jest przyjemne otoczenie dużej ilości zieleni. Dodatkowo wrocławskie osiedla domków gwarantują dobrą dostępność usług, nie brakuje również żłobków w niedalekiej odległości. Nowe domy na sprzedaż Wrocław proponuje najczęściej z metrażem 70 -150 m2. Natomiast ceny kształtują się w granicach 390 - 600 tysięcy zł za tego typu nieruchomość ().