Responsibility

Hello and Welcome.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/automatyka-bram.com.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób sprawnie sprzedać swoje mieszkanie? Sprzedajemy mieszkanie – na własną rękę albo przez agenta.

Gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania trzeba podjąć ważną decyzję – czy będziemy je sprzedawać samodzielnie, czy będziemy korzystać z pomocy agenta. Tak się niestety składa, że sporadycznie się zdarza, iż spotykamy naprawdę rozsądnych agentów. Istnieje przekonanie, iż to w większości studenci, którzy dorabiają w ten sposób oraz, iż pośrednik przestaje się nami interesować, w chwili kiedy wychodzi, iż prowizja ze sprzedaży będzie mała albo iż kupujący raczej nie otrzyma środków na jego zakup.


mieszkanie na sprzedaż
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Nasze mieszkanie można sprzedać bez pośrednika i ekspresowo wyszukać kupca, ale trzeba właściwie do tego podejść. W pierwszej kolejności fajnie napisane ogłoszenie - sprzedam mieszkanie bez pośredników (). Szczegółowe, lecz konkretne – bez zbyt wielu zbędnych informacji, opatrzone pięknymi zdjęciami, z dodanym planem i wymiarami. Ale na pewno prawdziwe. Sporo osób ma kiepskie relacje z agentami, więc szuka ogłoszeń, jakie zawierają słowa sprzedam mieszkanie bez pośredników. Umieśćmy ogłoszenie na kilku czy kilkunastu portalach i czekajmy na odzew. Drugi krok – rozpuśćmy wici wśród kolegów z pracy i wśród rodziny. Poczta pantoflowa bywa dość przydatna w rozpowszechnieniu newsa o sprzedaży mieszkania. Jeżeli nasze mieszkanie mieści się przy ulicy, warto w oknie czy na balkonie powiesić banner. „mieszkanie sprzedam Szczecin”. Jego przygotowanie to koszty wysokości kilkudziesięciu zł, lecz „zwrot z inwestycji” może być szybszy, niż się spodziewamy - czytaj tutaj więcej. Dobrze jest mieć dodatkowy nr telefonu i umieścić go w naszym ogłoszeniu lub na bannerze. Jeśli ktoś nie ma czasu na pokazywanie mieszkania osobom zainteresowanym, dobrze jest powierzyć to działanie agencji nieruchomości.


szczecin
Author: a.fiedler
Source: http://www.flickr.com
Bardzo ważne, aby trafić na naprawdę dobrą firmę, która zadba o nas całościowo, a nie ograniczy się tylko do tego, co umielibyśmy zrobić samodzielnie, to znaczy umieszczeniu takiego ogłoszenia „mieszkanie sprzedam Szczecin” i pokazywaniu go osobom zainteresowanym. Miejmy na uwadze to, że pośrednik otrzymuje prowizję, dlatego powinien postarać się o coś więcej. W sprzedaży mieszkania kluczowych jest wiele pojedynczych czynników.

Ekscytujący post? Jeżeli tak myślisz, wcześniejsza strona (http://www.heliodon.pl/etapy-wspolpracy) też stanowi wartościowe źródło informacji, które odnosi się do podnoszonej problematyki.

Kondycja wnętrza, przyjemna lokalizacja, sąsiedztwo, cena, lecz czasami nawet bezpośredni sąsiedzi czy wygląd korytarza.