Responsibility

Hello and Welcome.

działki

Każdy posiadacz domu wie, że trzeba dbać o sam budynek, ale również wszystko to, co znajduje się wokół niego oraz jest częścią posesji

bruk
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli nabyliśmy dom, to zapewne musimy zrobić w środku budynku potrzebne remonty. Niekiedy bywa to tylko kosmetyka, a niekiedy poważne wymiany, przykładowo dachu.

Pomoc przy budowie

Fundament pod budowę domu jednorodzinnego
Author: sscornelius
Decydując się na budowę domu, czy odnowienie mieszkania należy podjąć pewne kroki. W przypadku domu: wybór działki, określenie budżetu, wybór projektu (warto sprawdzić nowoczesne projekty domów w tym miejscu), garaż, itp. Adaptacja poddasza to dużo mniejszy koszt.: projekt aranżacji, wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych - ewentualnie dodatków.

Na co zwrócić uwagę w czasie budowy naszego domu

ekologiczny dom
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas marzy o własnym cudownym domu jednorodzinnym, w którym nie trzeba liczyć się ze zdaniem współlokatorów budynku, jak to jest w przypadku, gdy mieszka się w bloku lub tak zwanym bliźniaku. Gdy chcemy budować swój dom to zasadniczym jego plusem jest właśnie ta niezależność a także to, że będzie on miał wygląd taki, jak pragniemy, bez konieczności zgody na jakiekolwiek kompromisy. Podstawą budowy jest odpowiedni projekt domu. Możemy zacząć od poszukania gotowego projektu w sieci lub wizyty w biurze architektonicznym, gdzie będziemy mogli zakupić taki projekt, który będzie nam najbardziej pasował.

W jaki sposób bezpiecznie nabyć nieruchomość na rynku wtórnym?

Nieruchomości
Author: RubyGoes
Source: http://www.flickr.com
Kupno apartamentu na rynku wtórnym albo działki pod budowę domku łączy się z wieloma zadaniami.


Przede wszystkim trzeba skontrolować, czy jednostka, od której kupujemy, jest właścicielem apartamentu, a gdy sprzedawca działa przez plenipotenta – czy ten jest odpowiednio umocowany.

Czy przeglądaliśmy gotowe projekty domów?

projekt domu
Author: Monier
Source: Monier
Nie jesteśmy zmuszeni wymyślać wszystkiego od zera

Kiedy podejmujemy decyzję o tym, że pragniemy wybudować dom, musimy zacząć rozważać mnóstwo przeróżnych kwestii. Musimy zacząć od wybrania idealnej lokalizacji oraz działki w konkretnych rozmiarach.

Pages