Responsibility

Hello and Welcome.

kafelki

Jak w prosty sposób odnowić lokum

mieszkanie do remontu
Author: Raymond Zoller
Source: http://www.flickr.com
Lato to czas, w którym dokonujemy dużej ilości prac remontowo-budowlanych w mieszkaniach. Nic dziwnego, o tej porze roku znacznie szybciej wyschnie farba na ścianach albo też klej do tapet. Warto pamiętać, że czasem nawet tanim kosztem jesteśmy w stanie szybko i przyjemnie odmienić oblicze naszego domu.

Porządki po odświeżaniu mieszkania

Remont pokoju   slider
Author: Qde Pejorian
Source: www.flickr.com
Czyszczenie po remoncie każdego może doprowadzić do łez. Obojętnie czy zmieniamy okna, kładziemy gładzie, zrywamy kafelki lub zdzieramy tapety- kurz i wszelkie odłamki potrafią porządnie nabałaganić. Folia na sprzętach i meblach wydaje się nie zdawać na nic, wręcz być całkowicie zbyteczna- po odświeżaniu wnętrza umyć i doczyścić trzeba wszystko. Jak się za to zabrać? Od czego zacząć? Warto zastanowić się, czy chcemy zabrać się za to sami, czy wolimy zlecić sprzątanie odpowiedniej firmie.

Szkło i jego mocowanie - poznaj obecną technikę oraz dzisiejsze rozwiązania

kabina
Author: Aquaform
Source: Aquaform
Każdy materiał, który używamy we wnętrzu mieszkania powinien być w jakiś sposób umocowany. Nie zawsze jest to proste. Niektóre elementy montuje się szybko i bez dużych problemów. Trudniej dzieje się z materiałami delikatniejszymi. Weźmy na przykład szkło.

Wygodne i tanie zakupy artykułów budowlanych czyli w jaki sposób markety budowlane odmieniły oblicze handlu.

szlifierki
Author: Proma Polska
Do niedawna jeszcze zakupy materiałów budowlanych i wykończeniowych wiązały się z koniecznością odwiedzania kilku różnych sklepów. W pierwszym można było kupić płytki podłogowe, fugi albo kleje, w innych wybierało wannę i podgrzewacz wody, a w następnym szukało się potrzebnych narzędzi.