Responsibility

Hello and Welcome.

Kolor

Gniazdo elektryczne jako połączenie, jakie stanowi fragment armatury elektrycznej.

gniazda podtynkowe
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com
Instalacje elektryczne w domu jednorodzinnym to zawikłana sieć przewodów o rozmaitych przekrojach i grubościach ukrytych w ścianach, w podłogach i stropach. Przewody zestawiają się w grupy i razem prowadzą do matrycy rozdzielczej, gdzie asekurowane są bezpiecznikami.

ściany oddzielające, deski podłogowe - przeczytaj artykuł

panele
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
Ścianka działowa to typ ściany środkowej obiektu. Rozdziela ona pokoje, nie stanowi natomiast fragmentu konstrukcyjnego i nie ma własności nośnych. Ściana taka powinna spełniać przepisowe żądania dotyczące dźwiękoszczelności i trwałości ogniowej. Eliminacja ściany działowej nie narusza konstrukcji obiektu.

Perfekcyjnie dobrane wykończenie zewnętrzne to finalny krok, aby mieć idealny dom

dom mieszkalny
Author: Doug Kerr
Source: http://www.flickr.com
Z całą pewnością można stwierdzić, że remont czy przebudowa domu to temat, jaki stanowi ogromne wyzwanie. Pierwszym krokiem jest zawsze zgromadzenie odpowiednich pieniędzy, a także zaplanowanie budowy. Czasami bywa tak, iż końcową decyzję o tym, w jaki sposób będzie prezentował się nasz dom podejmujemy na samym końcu, kiedy na przykład decydujemy w jakim kolorze będzie tynk elewacyjny.

Wybieranie frontów do naszych szaf - gdzie znaleźć najlepsze?

białe fronty szuflad
Author: Thomas Kohler
Source: http://www.flickr.com
Gdy postanawiamy kupić meble na zamówienie jesteśmy świadomi tego, że wszystko od początku do końca samodzielnie będziemy mogli zaprojektować. Jednak rzeczywistość jest taka, że nie jedynie przy meblach na zamówienie na mnóstwo kwestii możemy mieć wpływ. Też wybierając meble w części sklepów meblowych jest interesująca opcja. Jeśli sklep z meblami czy to internetowy czy też zwykły posiada kreatora do mebli, to będziemy mogli na spokojnie wybrać kolor obudowy mebli i fronty szuflad.

Jak skutecznie przygotować się do malowania domu?

malowanie
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Żeby rezultat malowania mieszkania satysfakcjonował nas przez wiele lat, bardzo istotne jest fachowe wykonanie poszczególnych niezbędnych czynności. W tej sytuacji liczy się również odpowiednie przygotowanie mieszkania do malowania. Nie ma znaczenia to, czy malujemy ściany, meble czy też inne przedmioty - zawsze należy rozpocząć działania od fachowego przygotowania wnętrz i akcesoriów.

Pages