Responsibility

Hello and Welcome.

Kolor

ściany oddzielające, deski podłogowe - przeczytaj artykuł

panele
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
Ścianka działowa to gatunek ściany środkowej budynku. Dzieli ona pokoje, nie stanowi jednak składnika konstrukcyjnego i nie posiada własności nośnych. Ściana taka powinna spełniać przepisowe wymagania dotyczące dźwiękoszczelności i odporności ogniowej. Likwidacja ściany działowej nie narusza budowy budynku.

Wybieranie frontów do naszych szaf - gdzie znaleźć najlepsze?

białe fronty szuflad
Author: Thomas Kohler
Source: http://www.flickr.com
Kiedy postanawiamy kupić meble na zamówienie mamy świadomość tego, że wszystko od początku do końca samodzielnie będziemy mogli zaprojektować. Ale rzeczywistość prezentuje się tak, że nie tylko przy meblach na zamówienie na mnóstwo kwestii możemy mieć wpływ. Też kupując w części sklepów meblowych istnieje interesująca możliwość. Jeśli sklep meblowy czy to online czy też zwykły ma kreatora do mebli, to będziemy mogli bez problemu powybierać kolor obudowy szafek jak również fronty szuflad.

Gniazdo elektryczne jako połączenie, jakie stanowi fragment armatury elektrycznej.

gniazda podtynkowe
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com
Instalacje elektryczne w budynku jednorodzinnym to skomplikowana sieć kabli o różnych przekrojach i grubościach ukrytych w ścianach, w posadzkach i sufitach. Przewody łączą się w zespoły i razem prowadzą do tablicy dystrybucyjnej, gdzie asekurowane są bezpiecznikami.

Na jakiego typu drzwi wewnętrzne polecane jest się zdecydować

drzwi
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Drzwi są istotnym elementem aranżacji wnętrz. Sprawują funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Przy ich wyborze powinniśmy zwrócić uwagę na pewne elementy.Miejmy na uwadze, że drzwi nie powinny wnętrza zdominować. Do niewielkiego mieszkania nie są wskazane ani pełne, ani bardzo ciemne drzwi. Sprawdzą się za to to drzwi przesuwne, najlepiej przeszklone. Po ich otwarciu, dwa pokoje staną się jednym, większym. Ich główną zaletą jest to, że w porównaniu z innymi drzwiami oszczędzają miejsce. To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza gdy chcemy połączyć pomieszczenia o reprezentacyjnym charakterze, na przykład otwarciu jadalni na salon w momencie rodzinnego przyjęcia. Takiego błyskawicznego powiększenia przestrzeni nie uzyskamy w przypadku drzwi standardowych, których skrzydło wyróżnia się wizualnie.

Remonty mieszkań i domów. Dowiedz się więcej

podesty ruchome
Author: Jeffrey Zeldman
Source: http://www.flickr.com
Okres letni to najlepszy czas na wykonanie w naszym domu gruntownego remontu. Zwykle potrzebę gwałtownych zmian w naszym wystroju odczuwamy wówczas, gdy cała natura budzi się do życia. Wiosenne słoneczko nastraja nas odpowiednio do życia i daje nam dużo niezbędnej mocy. Ale zwykle do takiego remontu zbieramy się jak sójki za morze i tak naprawdę za jakąkolwiek robotę zabieramy się dopiero latem.

Pages