Responsibility

Hello and Welcome.

Wanna

Nowe pomysły w zaaranżowaniu łazienki. Nowe spojrzenie na stare elementy.

wykańczanie łazienki
Author: adrigu
Source: http://www.flickr.com
Planowany remont oraz nowoczesne aranżacje mieszkania często sprawiają, że wpadają nam do głowy nowe pomysły. Jednakże jeśli mamy przetestowane rozwiązania, do których jesteśmy przyzwyczajeni i nie mamy ochoty ich zmieniać, nie zmagajmy się ze swoimi nawykami tylko zaprojektujmy nowe wnętrza zgodnie z naszymi preferencjami. Zgodnie z maksymą „lepsze jest wrogiem dobrego”, zastanówmy się czy gruntowne zmiany przyniosą więcej niezadowolenia czy korzyści.

Klimatyczna łazienka w Twoim mieszkaniu

wanna
Author: Sanitec KOŁO
Nie odkryto chyba cudowniejsze rzeczy, niż relaksująca kąpiel w wygodnej wannie po całym dniu w biegu. Takiej rozkoszy nie mogą przeżyć ci ludzie, którzy posiadają jedynie brodzik. Brak wanny bywa rezultatem małego metrażu lokum – częsta sytuacja w budownictwie rodem z PRLu. Jednak, jeśli rozporządzasz większą powierzchnią, nie myśl długo – zakup wanny to trafny wybór.

Podstawowe przedmioty w łazience

kabina prysznicowa
Author: Cesana
Source: Cesana
Wbrew pozorom istnieje dużo takich przedmiotów, które w łazience są wręcz niezastąpione. Miejsce to natomiast jest tak przydatne, że warto zadbać, by było w dobrym stanie. W pomieszczeniu tym spędza się bowiem dużo czasu każdego dnia, wykonując na przykład różnego rodzaju czynności związane z higieną. Współcześnie nadal zdarzają się takie domy, gdzie łazienka nie występuje – niezbędne jest tam więc zrobienie remontu, by wydzielić pomieszczenie na taką łazienkę.