Responsibility

Hello and Welcome.

Wanna

Nowe pomysły w zaaranżowaniu łazienki. Nowe spojrzenie na stare elementy.

wykańczanie łazienki
Author: adrigu
Source: http://www.flickr.com
Planowane zmiany oraz nowoczesne aranżacje mieszkania nierzadko powodują, że przychodzą nam do głowy niecodzienne pomysły. Natomiast gdy mamy przetestowane rozwiązania, do których jesteśmy przywiązani i nie mamy ochoty ich zmieniać, nie bojujmy ze swoimi nawykami a zaprojektujmy nowe wnętrza zgodnie ze swoimi preferencjami. Zgodnie z hasłem „lepsze jest wrogiem dobrego”, pomyślmy czy gruntowne zmiany dadzą więcej szkody czy benefitów.

Klimatyczna łazienka w Twoim mieszkaniu

wanna
Author: Sanitec KOŁO
Nie odkryto chyba cudowniejsze rzeczy, niż relaksująca kąpiel w wygodnej wannie po całym dniu w biegu. Takiej rozkoszy nie mogą przeżyć ci ludzie, którzy posiadają jedynie brodzik. Brak wanny bywa rezultatem małego metrażu lokum – częsta sytuacja w budownictwie rodem z PRLu. Jednak, jeśli rozporządzasz większą powierzchnią, nie myśl długo – zakup wanny to trafny wybór.

Podstawowe przedmioty w łazience

kabina prysznicowa
Author: Cesana
Source: Cesana
Wbrew pozorom istnieje dużo takich przedmiotów, które w łazience są wręcz niezastąpione. Miejsce to natomiast jest tak przydatne, że warto zadbać, by było w dobrym stanie. W pomieszczeniu tym spędza się bowiem dużo czasu każdego dnia, wykonując na przykład różnego rodzaju czynności związane z higieną. Współcześnie nadal zdarzają się takie domy, gdzie łazienka nie występuje – niezbędne jest tam więc zrobienie remontu, by wydzielić pomieszczenie na taką łazienkę.