Responsibility

Hello and Welcome.

części

W poszukiwaniu innowacji i nietuzinkowości w aranżacji wnętrz – beton dekoracyjny jako interesująca opcja.

biznes
Author: LIBET
Source: LIBET
Ludzie są rożni. Niektórzy cenią sobie stabilizację i stare sprawdzone style, inni potrzebują zmiany i chcą sie rozwijać, a czasami nawet być w pierwszym rzędzie.

Przydatne wskazówki dla osób planujących budowę lub remont swojego domu.

Elewacja wykonana z desek elewacyjnych EVERO
Author: DLH Poland
Source: DLH Poland
Planując budowę albo remont swojego domu wielu ludzi decyduje się jakąś część prac zrobić samodzielnie. Tego typu rozwiązanie z pewnością będzie tańsze, bowiem konieczny tylko będzie zakup materiałów i ewentualnie narzędzi, ale też wymagające dużej ilości czasu na to wszystko.

Polerowany beton - współczesna technika renowacyjna posadzek

beton polerowany
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Polerowany beton jest to posadzka betonowa poddana odpowiedniej mechanicznej obróbce – polerowaniu jak też chemicznej, tzw. impregnacji.


Jest to technika renowacyjna, jednakże można w niej wykonywać również nowiuteńkie podłogi betonowe, zarówno dekoracyjne, jak również przemysłowe.

W jaki sposób obróbka śrutowaniem może wpływać na wytrzymałość elementów mechanicznych, jak to wygląda w praktyce.

piaskowanie fug
Author: Libet
Source: Libet
Obróbka mechaniczna materiałów może spowodować tworzenie się w nim rozmaitych naprężeń. Często nie mają one wielkiego znaczenia. gdyż nie mają w żaden sposób wpływu na użytkowe parametry elementu, lecz czasami zaczyna to odgrywać bardzo ważną rolę. W szczególności będzie to dotyczyć części działającymi w dużych obciążeniach. W takim przypadku naprężenia po mechanicznej obróbce mogą spowodować dużo szybsze roboczych powierzchni, a tym samym zużycie całych części. Z tego też powodu stosuje się rozmaite metody, które mają za zadanie poprawienie mechanicznych właściwości, a zalicza się do nich na przykład śrutowanie.

Czym może grozić firmie brak ogrzewania w okresie zimowym i w jaki sposób się można by przed tym zabezpieczyć?

budowa - image
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu firm czasem najlepszym wyjściem jest wypożyczenie jakiegoś urządzenia niż jego kupno. Jest tak wtedy, kiedy prace są przeprowadzane przeważnie w sezonie zimowym, a hala montażowa nie jest jeszcze całkiem wyposażona we wszystkie potrzebne części.


Przykładowo kwestia ogrzewania - członkowie personelu firmy potrzebują właściwych warunków pracy, a zapewnianie im adekwatnej temperatury to kwestia fundamentalna.

Pages