Responsibility

Hello and Welcome.

domy

Bardzo duży standard mieszkania we Wrocławiu charakterystyczny dla ekskluzywnych apartamentów

mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Wrocław- Miasto Spotkań, świadomie określa się je w ten sposób. To tutaj napływają ludzie z całego świata zwiedzać, kształcić się, poszukiwać pracy jak i mieszkać. Piękne zabytki, mnóstwo atrakcji – Lodowisko, Afrykarium Wrocław, Hala Stulecia, ZOO, Wyspa Słodowa, Parki jak i oraz dużo miejsc, które są fantastyczną zabawą. Miejsce zebrań i wypoczynku, zasobna historia, przeróżne uczelnie: Uniwersytety, Akademie, Szkoły Wyższe- wabią dużo młodych ludzi, pragnących przyjmować wiedzę.

W jaki sposóbwarto ochronić domowy kominek?

kominek
Author: Son of Groucho
Source: http://www.flickr.com
Marzeniem wielu z nas jest posiadanie kominka we własnym mieszkaniu. Niemniej natomiast okazuje się, że w blokach mieszkalnych w wielu przypadkach jest to zadanie niemożliwe do zrealizowania, albo wymagające znacznych kosztów finansowych. Zdecydowanie takim przywilejem dysponują lokatorowie domów jednorodzinnych, którzy bez najmniejszego zakłopotania mogą cieszyć się z pełni funkcjonalnych kominków domowych. Niemniej tymczasem jego posiadanie nie jest związane jedynie z samymi przywilejami.

Nabyliśmy mieszkanie... I co dalej? Samodzielnie będziesz takie mieszkanie urządzać?

wnętrze
Author: Ryan
Source: http://www.flickr.com
Nieistotne czy z rynku pierwotnego, czy też wtórnego. Własne M chcemy zawsze wyekwipować po swojemu. Tylko od czego zacząć? Jak się do tego przemyślanie zabrać, żeby nie wtopić pieniążków, natomiast efekt finalny był satysfakcjonujący? Jeżeli kupiliście nowiusieńkie mieszkanko macie prościej. Deweloper niechybnie oddał Wam całą specyfikację i macie skrupulatnie wszystko rozrysowane. W takim wypadku pozostaje jedynie sprawdzić, czy stan rzeczywisty zgadza się z rysunkami.

Jak wybrać nowe mieszkanko?

fundamenty
Author: Wajnert
Source: http://www.wajnert.pl
Kupując nowe mieszkanie w ukończonej inwestycji albo na rynku wtórnym, niewiele ryzykujesz. Jednakże, jeśli zamierzasz powierzyć pieniążki deweloperowi, lepiej uważaj.


Szczęściem nie musisz już nabywać przysłowiowego "kota w worku", dlatego że od jakiegoś czasu wiąże ustawa o ochronie praw nabywców lokalu mieszkalnego zwana deweloperską.

Nowoczesne mieszkania – czyli zarządzane jednym przyciskiem w urządzeniu mobilnym

salon w mieszkaniu
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Zautomatyzowane domy to nie odległa przyszłość. Już teraz możemy zdalnie włączyć lampę i sprzęty gospodarstwa domowego, zamknąć i otwierać drzwi. I to tylko za pośrednictwem pojedynczego przycisku w urządzeniu mobilnym!

Pages