Responsibility

Hello and Welcome.

mur

Co to są wykończenia pomieszczeń, jaka firma je robi oraz co firma musi wiedzieć?

towary
Author: Historyworks
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz jakie czynności budownicze wymagają o wiele większej staranności niżeli inne? Zależnie od przedziału zaplanowanych prac remont mógłby tyczyć się wyłącznie pojedynczego pokoju lub całego budynku, jednak w każdym wypadku pragniemy, żeby lokal prezentował się po ich sfinalizowaniu perfekcyjnie.

Imitacja cegły na ścianę jako ogromne pole do pomysłowości, które umożliwia dużo aranżacji

Cegła klinkierowa ręcznie formowana HF 1
Author: Röben
Source: Röben
Najwierniejszym odzwierciedleniem typowej cegły są oczywiście płytki. Nadają się do wykończenia murów kuchni, salonu, bądź holu. Płytki wykonywane są jako gipsowe i świetnie udają fakturę cegły. Cechują się nieregularnym kształtem, dzięki czemu zezwalają na optyczne zatracenie dysproporcji ścian.

Czym ogrodzić działkę

ogrodzenia pełne
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Przy stawianiu ogrodzenia duże znaczenie ma to, w jakim miejscu mieszkamy.


W mieście, działki bywają na ogół niewielkie, w związku z tym i odległości między domem a ogrodzeniem są niewielkie. Dlatego oprócz wyznaczania terenu płoty pełnią często inne funkcje – chronią przed hałasem, kurzem i brudem z sąsiadujących z nimi ulic. Nie zawsze nawiązują stylem do stylistyki otoczenia. To na ogół mocna podmurówka z tak samo porządnymi słupkami oraz przęsłami. Jeśli dom przysunięty do ogrodzenia stanowi dobrą osłonę ogrodu przed hałasem dobiegającym z ulicy, to płot jest jedynie elementem architektonicznym umownie wydzielającym granicę działki. Zwykle jednak musi strzec otoczenia domu przed spojrzeniami ciekawskich osób i osłaniać je przed wodą chlapiącą spod kół samochodów.

Cegła to bardzo dobry materiał, korzystnie jednakże pamiętać o paru sprawach, które wpływają na jej bardziej solidną trwałość

klinkier
Author: Röben Polska
Source: Röben Polska
By zrobić wytrzymałą i pięknie prezentującą się elewację z cegieł należy pamiętać o kilku ważnych zasad sztuki murarskiej. Wiążą się one tak z prac budowlanymi, jak i sposobu przechowywaniu cegieł.

Pages