Responsibility

Hello and Welcome.

Wnętrza

Klimatyzacja w domu, czyli najlepsza metoda na komfortowe warunki życia również w czasie upałów

wymarzony dom
Author: LK&Projekt
Source: www.dom-jednorodzinny.pl
Możliwość zamieszkania we własnym domu to ogromne szczęście dla całej rodziny. Nareszcie można cieszyć się, że mamy swój dom, a nie najmujemy pokoje od właściciela, który nie zawsze proponuje dogodną dla nas umowę. By wieść komfortowe życie, również w trakcie upałów, trzeba zatroszczyć się o zorganizowanie odpowiednich warunków, jakie zapewni nam klimatyzator.

Wykończenie domu lub mieszkania od wewnątrz – co powinno się kupić? Czy jesteś już przygotowany do remontu?

wanna
Author: Aquaform
Source: Aquaform
Sytuacja na rynku artykułów , które przeznaczone są do wykończenia wnętrz, a przede wszystkim łazienek zmieniła się nie tak dawno wyraźnie. Do wyboru mamy tak bogatą ofertę ceramiki łazienkowej, płytek podłogowych i innych elementów , które przeznaczone są do wyposażenia wnętrz, że wybór nie jest prosty.

Wady i atuty betonowej posadzki

studenci
Author: HRS Poland
Source: http://www.flickr.com
Jak każda podłoga, tak również betonowa posiada swe wady i zalety. Niezaprzeczalną zaletą jest odporność na uszkodzenia, tj.: rysy, tarcie czy pękanie.


Czyszczenie także nie przysparza kłopotów, ze względu na to, iż betonowa posadzka jest całkowicie bezspoinowa, a więc nie ma luk dzielących posadzkę na odcinki.

Nowoczesny pokój dzienny - jakim sposobem go dobrze oświetlić? Jakie lampy kupić?

metraż
Author: Technolux
Source: Technolux
Nowoczesny pokój dzienny w naszych mieszkaniach pełni parę różnych, ale niezwykle ważnych funkcji. Wypoczywamy w nim, przyjmujemy gości, ma być ciepły, rodzinny, a równocześnie reprezentacyjny.

Wyposażenie lokalu mieszkaniowego - gdzie szukać wszystkich akcesoriów

drzwi
Author: Invado
Source: Invado
Nie ulega wątpliwości, że dla każdego człowieka w dzisiejszych czasach jedną z bez wątpienia najważniejszych kwestii jest jego mieszkanie czy też dom jednorodzinny, co wynika z kilku niezależnych powodów. Oczywiście spędzamy w domu na pewno większość wolnego czasu. W każdym przypadku kosztuje on minimum kilkaset tysięcy złotych, więc jest to ogromna kwota, nawet dla bogatych ludzi. Od początków ludzkości, każdy człowiek poszukuje schronienia dla siebie, gdyż bezpieczeństwo to jedna z istotniejszych potrzeb.

Inteligentny/a dom, rady

inteligentny dom
Pozornie inteligentny budynek nie różni się niczym od tych popularnie stawianych. Różnica polega na wnętrzu. Otóż inteligentny budynek posiada systemy, które zostały w nim zainstalowane po to, by zrobić go mądrzejszym. Zgadza się, samo słowo jest wyraźnie przesadzone. Budynki są w stanie co najwyżej powtarzać to komendy, które kazaliśmy im zrobić. Inteligentny dom zarządza głównie różnymi podsystemami, które się w nim mieszczą, czyli systemami ogrzewania, chłodzenia, wentylacji.

Idealne światło do twojego miejsca zamieszkania.

oświetlenie
Author: Ondrej Prostrednik
Source: http://www.flickr.com
Światło jest niezwykle istotnym atrybutem naszego życia. Żaden budynek nie może się bez niego obejść. Ważna jest nie tylko ergonomiczność, lecz także całkowity efekt otrzymany dzięki rozmaitym modelom lamp. Od oświetlenia zależy nie tylko nasz humor, ale także zdolność do pracy i efektywnego odpoczynku. W każdym mieszkaniu musi panować zgodność pomiędzy gatunkami oświetlenia. W każdym pokoju winno być parę źródeł światła.

Pages