Responsibility

Hello and Welcome.

budowa

Sposoby zastosowania żwiru w branży przemysłowej

żwirowa droga
Author: Eden, Janine and Jim
Source: http://www.flickr.com
Mimo coraz prężniejszego rozwoju technologii budowlanych i przemysłowych ciągle warte uwagi są takie rozwiązania, które opierają się na surowcach naturalnych i których historia sięga wielu lat. Niejednokrotnie okazuje się nawet, że to właśnie rozwiązania tradycyjne, które początkowo mogą wydawać się nieaktualne, mają istotne zalety (którymi górują nad nowoczesnymi rozwiązaniami), ja np. tanie koszty zużycia czy prostota budowy, która wyklucza stosowanie drogich części zamiennych i eliminuje potrzebę korzystania ze wsparcia wysoko wyspecjalizowanych fachowców. Jak się okazuje, jednym z surowców, który nieustannie ma przed sobą świetlaną przyszłość, jest żwir w przeróżnych odmianach. Spróbujemy się zatem przyjrzeć, jak aktualnie stosuje się ten surowiec.

Niezbędne znaki informacyjne oraz ostrzegawcze na budowie i inne elementy

budowa
Author: kristin klein
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zaczynamy budowę powinniśmy w odpowiedni sposób przygotować teren. Nieprawidłowo oznaczony teren budowy oraz niestosowanie się do obowiązujących oznaczeń jest niezgodne z prawem. Przystępując do przygotowywania terenu budowy warto o tym pamięć. Najistotniejszym elementem budowy będzie jej odpowiednie ogrodzenie. Tym bardziej jeśli prowadzimy głębokie wykopy obowiązkowe będzie rozmieszczenie barierek czy też tymczasowego ogrodzenia z paneli.

Istotne wskazówki przy zakładaniu firmy budowlanej - analiza problemu

branża budowlana
Author: Matthias Wiesmann
Source: http://www.flickr.com
Stworzenie i rozwój wszystkich firm budowlanych, uwzględnia wiele składowych. Szerokie możliwości na wolnym rynku to szansa na biznes dla każdego – obojętnie czy chodzi o inwestora bez znajomości budowlanki, czy znawcę i analityka z sektora. Jeśli nowa firma budowlana chce stanąć na nogi i uzyskać stabilność powinna zabiegać o kontakty ze zleceniobiorcami, podobnie z urzędami.

Odbiory techniczne nowopowstałych domów – w jaki sposób prędko załatwić? Kilka słów o procedurze dotyczącej odbiorów domów

odbiór techniczny mieszkania
Odbiór techniczny domu jest jedną z ważniejszych procedur, które koniecznie trzeba przeprowadzić już po zakończeniu budowy. Czemu jest to tak znaczące dla przyszłego mieszkańca?

Budownictwo w internecie i „stare” strony psujące wizerunek

materiały budowlane
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
Wolność rynku to kluczowa cecha kapitalizmu, udogodnienie, ale i zarazem zobowiązanie do zadbania o najdrobniejsze szczegóły swojej działalności gospodarczej. Zaniedbując najdrobniejszy obszar działania swojego biznesu łatwo sprowadzić przedsiębiorstwo na równię pochyłą, a taka perspektywa na dłuższą metę nie wygląda pozytywnie. Jak wygląda to z marketingowego punktu widzenia w budowlance? Na co uwagę powinni zwracać inwestujący w spoiwa, wzmacniacze gleb?

Na rynku jest gro firm wykonujących dachy - w jaki sposób dobrać porządne pokrycie?

ceramiczne pokrycia dachowe
Author: Röben Polska Sp. z o.o.
Source: Röben Polska Sp. z o.o.
Swobodnie można oznajmić, że wśród wszystkich etapów budowy domu struktura dachu ma największe znaczenie. Ważne jest, aby konstrukcja była porządna i w szczególności odporna na mocne wiatry czy ulewy. Pogoda jest nieprzewidywalna, stąd zbudowanie dobrego dachu jest konieczne, by uniknąć wszelkich tragedii.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »