Responsibility

Hello and Welcome.

Nowoczesne technologie w przemyśle

Dodana przez APS01 (2018-11-13 21:19:01).

Jak przeprowadzić pomiar odkształceń z pomocą tensomertu - poznaj cenne porady

pomiar
Author: Gear4
Source: Gear4
Tensometry posiadają zastosowanie w wielu sferach i w wielu przeróżnych zakresach. Są to przyrządy pozwalające na pomiar deformacji. Pomiary tensometryczne należą do jednej z częściej stosowanych sposobów testów odkształceń na powierzchni składnika.

Aparat prądotwórczy jako alternatywa dostarczenia energii do domów w jakich są zamontowane urządzenia potrzebujące trwałego zasilania.

agregaty prądotwórcze w akcji
Author: U.S. Naval Forces Central Command
Source: http://www.flickr.com
Agregat prądotwórczy to inaczej generator prądotwórczy. Jest to urządzenie elektroenergetyczne stanowiące odrébne źródło prądu składające się z prądnicy synchronicznej, silnika spalinowego, rozdzielnicy elektrycznej również sprzętów kontrolno-pomiarowych i pomocniczych ułożonych na wspólnej konstrukcji z metalu. Agregaty są więc niezaleznymi zestawami do tworzenia energii elektrycznej. W wypadku długotrwałych pauz w dostarczaniu energii elektrycznej jej źródłem jest kompleks prądotwórczy.

Jakie certyfikaty są przydatne w UE?

Od czasu gdy Polska dołączyła do Unii Europejskiej bez przerwy mówi się o różnego typu certyfikatach jakości. Przydatny w branży certyfikat chce otrzymać każda firma, niezależnie czy będzie to instytucja państwowa, czy producent jakiegoś towaru czy może dostarczyciel usług. Działka ta jest skomplikowana, więc natychmiast rozpoczęły funkcjonowanie firmy specjalizujące się w doradztwie i pomocy przy uzyskiwaniu każdego typu certyfikatów.

Maszyny do magazynów i dla rolników 

budowa
Author: Orin Zebest
Source: http://www.flickr.com
W rozmaitych pracach w magazynie lub na roli czasem przydają się pewne maszyny, bardzo przyśpieszające wykonywane działania. Mogą to być nadzwyczajne ciągniki i również wózki. Zwykle takiego typu osprzęt nie okazuje się przy takim zanadto drogi oraz jest dostosowany do postulatów i możliwości pieniężnych zwykłych klientów, zajmujących się najczęściej transportem.

Urządzamy dom: kwestie, o których zwyczajnie nie należy zapomnieć

dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Wybudowanie swojego domu to dla dużej grupy osób naprawdę wielki sukces. Aktualnie na posiadanie własnego domu decyduje się coraz większa grupa osób. Powinno się jednak pamiętać, że budowa domu nie jest jeszcze ostatnim etapem prac. Po postawieniu ścian trzeba zabrać się za wyjątkowo przyjemny etap prac: wykończenie domu w środku. Warto pamiętać, że jest to nie tylko najbardziej przyjemny, ale także najbardziej kosztowny etap prac. To jednak od tego jak zostanie przeprowadzony zależy czy w domu zapanuje naprawdę miła atmosfera. Pojawia się pytanie co trzeba kupić, aby wykończyć wnętrze domu.

Pages